Mobily, kterýma zazáříte I.

1. prosince 2012 v 23:44 | Jaňule |  Airbrush
Konečně se podíváme na to, jak se dá změnit věc, bez které se neobejdeme jediný den. Mobil máme každý pořád při ruce, každý den, každý okamžik. Pokládáme ho na stůl v hospodě, při schůzce, ve škole… Tak proč ho neproměnit v reprezentativní a originální kousek, kterým ihned ukážete svou image :o)

Poairbrushovaný telefon je vizitkou, promění každý kousek v unikát, každý bude vědět, že zrovna tenhle je Váš a vždy když ho položíte na stůl, kde sedí někdo nový, tak bude koukat ;)

Jak vypadá tvůj telefon? Nudnej viď? Tak takhle ho můžeš změnit :)Telefonů i motivů je spousta a tohle určitě není poslední článek, kde se jim věnujeme. Například už brzy se podíváme speciálně na značku Apple a na motivy určené jen jí :o)

Ale jak bývá zvykem, tak si příště zase odpočineme od airbrushe a podíváme se na originální motohelmy :)

Pokud byste takovej chtěli taky vyrobit, tak vyjeďte na stránce úplně nahoru a cvakněte na veliký červený tlačítko "SITE" :-) Nebo cvakněte SEM na tento nápis!

Enjoy :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Autor blogu prohlašuje, že si nečiní nárok na autorská práva k jakémukoli obsahu, na který se vztahují autorská práva jiných osob. Veškerý obsah je zobrazen pouze ilustračně a veškerý kredit, finanční odměny a jakákoli jiná plnění s vyobrazenými díly související, náleží autorům děl.