Femmes Fatales aneb polonahé děv...čice :-)

10. prosince 2012 v 14:45 | Pavel |  Airbrush motivy
Ahojte všichni!

Možná jste si všimli, že jako autor není uvedená Jaňule jako vždycky, ale jakýsi Pavel. Dnes totiž přebírám štafetu já jakožto muž, protože dnešní článek bude vysloveně pro nás pány, dámy snad mohou najít inspiraci na hezký večer :-)

Předem bych se měl asi představit. Jmenuju se Pavel a ve Stylixu dělám takového toho člověka, na kterého řvete, když se Vám něco nelíbí, jinými slovy dělám obchodního manažera. Taky zařízuju a vykomunikovávám nové zakázky, takže pokud budete mít zájem nechat si něco natříkat, kontakt na mě najdete na našich webovkách http://stylixdesigns.wix.com/stylixdesigns v sekci kontakty.

Přejděme ale k tématu - dneska se podíváme do hloubky na nastříkané (roztomilý dvojsmysl) slečny a paní. Kdo z nás chlapů by nechtěl, aby jeho motorka působila nejen jako vzrušovadlo pro ženský, ale aby se to taky esteticky líbilo jim? Kdo by nechtěl mít doma nebo v dílně jeden z obrazů níže na plátně na stěně v životní velikosti? Jen tak pro potěchu oka...

Líbí? :-) Pojďme na další várku...
Dva obrazy na zeď a nádrž. Paráda. Co je tam dál?


Odklon od draků a jiných kreatůr je evidentní, ale musíme psát o všem :-) Příště se podíváme na další várku dekorací na zeď - tentokrát na téma Žvížátka :-)

PS: Obrázky vybírala Jaňule ;-)

Mějte se a pěkný den!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Autor blogu prohlašuje, že si nečiní nárok na autorská práva k jakémukoli obsahu, na který se vztahují autorská práva jiných osob. Veškerý obsah je zobrazen pouze ilustračně a veškerý kredit, finanční odměny a jakákoli jiná plnění s vyobrazenými díly související, náleží autorům děl.