Co vlastně děláme?

29. listopadu 2012 v 2:03 | Jaňule |  Airbrush
Co je airbrush?Originální a úžasná technika malby na něco, co vydrží déle než papír nebo plátno. Motorky, auta, helmy, hudební nástroje… Prostě cokoliv, co máte rádi a co chcete mít stylish a jiný než ostatní. Pochází ze Spojených států a česky se mu říká "americká retuš", i když s retuší nemá nic společnýho.Znáte film Rychle a zběsile? Kde Paul Walker hrál Briana a snažil se se svou károu dostat do party pouličních závodníků?

Tak přesně tohle je airbrush. Umělecké šplíchání barvy speciální pistolí na cokoliv.Kdo by nechtěl mít super vytuněný auto, mobil, helmu nebo počítač? :-)Tady máte pár dalších ukázek:
A co nás čeká příště? Článek o nejprofláklejších motivech na počítače, protože si taky ráda zahraju nějakou gamesku a líbí se mi, jak tím vždycky přítele rozčílím :-P
Mějte se..x! :-P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Autor blogu prohlašuje, že si nečiní nárok na autorská práva k jakémukoli obsahu, na který se vztahují autorská práva jiných osob. Veškerý obsah je zobrazen pouze ilustračně a veškerý kredit, finanční odměny a jakákoli jiná plnění s vyobrazenými díly související, náleží autorům děl.